Kategorie
Ludzie

W jednym łóżku z idolem tłumów

Presley, Lennon, McCartney, Morrison, Iglesias – to ludzie, którzy nieustannie kojarzą nam się z muzyczną rewolucją „tamtych” lat. Między innymi Ci artyści, na stałe zmienili obraz muzyki. Każdy z nich miał swój własny styl, który konsekwentnie kreował. Styl, który pokochały tłumy, a wielu próbowało go naśladować. Nic więc dziwnego, że miliony kobiet na całym świecie marzyło o tym, aby znaleźć się sam na sam ze swoim idolem. Niektórym się to udało…. Dzisiaj właśnie o nich! Albowiem postanowiłem przyjrzeć się bliżej kobietom, które zdobyły serca muzycznych legend…

1. Yoko Ono – żona Johna Lennona

Yoko to Amerykanka o japońskim pochodzeniu. To właśnie z nią Lennon nagrał swoją ostatnią płytę „Double Fantasy”. Wcześniej nagrali razem jeszcze piąć albumów, między innymi „Two Virgins” (dwie dziewice), który wywołał olbrzymie oburzenie opinii publicznej. Artyści na okładce płyty zamieścili swoje nagie zdjęcia przez co album nawet konfiskowano.  Yoko jest wegetarianką.

 

2. Priscilla Presley – żona Elvisa Presleya

Elvis poznał Priscille podczas odbywania swojej służby wojskowej w Niemczech. To dość ciekawa historia… Ojciec Priscilli był pilotem i zginął w wypadku lotniczym. Po śmierci męża jej matka Anna Lillian Iversen poślubiła Paula Beaulieu – oficera Sił Powietrznych USA, który stacjonował w Niemczech wraz z Elvisem Presleyem. Priscilla kiedy poznała Elvisa miała tylko 14lat! Poślubiła go natomiast 1 maja 1967 roku w Las Vegas. W 1992 roku Priscilla znalazła się na liście 50 Najpiękniejszych Ludzi Świata magazynu People. Jakoś się temu specjalnie nie dziwię…

 

3. Linda McCartney – żona Paula McCartneya

 

Linda pasjonowała się głównie fotografią, ale i dzieliła pasję męża – muzykę. Zagorzała obrończyni praw człowieka. Możemy ją zobaczyć w teledysku do piosenki „Say Say Say” Paula McCartneya i Michaela Jacksona, który powstał w 1983 roku. Jej fotografie są szeroko znane. Jest autorką między innymi zdjęcia, które pojawiło się na tylnej okładce albumu „Electric Ladyland” Jimiego Hendriksa. Zmarła na raka piersi na swoim rancho w Tucson.

 

4. Pamela Courson – żona Jima Morrisona

Pamela urodziła się 1946 roku w Kalifornii, w pobliżu góry Mount Shasta, która słynie z ogromnych mocy okultystycznych i zjawisk paranormalnych. Pewna plotka głosi, że nim Pamela poznała Jima to Neil Young właśnie dla niej napisał swój epokowy przebój „Cinnamon Girl”. Piękna, drobna, proste kasztanowe włosy, mleczna przezroczysta cera z nielicznymi piegami koloru cynamonu. Jim podobno kochał ją na zabój. Ona natomiast próbowała odciągnąć męża od autodestrukcyjnego stylu życia.

 

5. Isabel Preysler – żona Julio Iglesiasa

Isabel to pół Filipinka – pół Hiszpanka. Julio Iglesias pozostawał z nią w związku w latach siedemdziesiątych. Mieli razem troje dzieci. W przeszłości Isabel Preysler była Miss Filipin. Śmiało mogę stwierdzić, że dzisiaj jest piękniejsza niż wtedy, gdy miała 20-30 lat, ale i tak pokaże wam jej stare zdjęcie, tego drugiego być może sobie poszukacie… a panowie poszukają na pewno.

 

Na dzisiaj wystarczy…

Wybrałem te kobiety, które mnie czymś zainteresowały i oczywiście te, które spodobały mi się najbardziej. Każda z nich ma w sobie coś co przyciąga mój męski wzrok. Jeśli miałbym wybrać tą najpiękniejszą to typowałbym Priscille Presley. Jednak, gdybym miał napisać, która z nich mnie najbardziej zainteresowała to bez zastanowienia wybrałbym Pamele Courson i jej cynamonowe piegi.

 

A teraz zadanie dla czytelników bloga, ze wskazaniem na męską część widowni… typujemy w komentarzach tą najpiękniejszą…

Start!

W odpowiedzi na “W jednym łóżku z idolem tłumów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.